اعضای انجمن مستندسازان ۲۴سالگی انجمن را جشن گرفتند

یکشنبه ۱۴ آذر, ۱۴۰۰

اعضای انجمن مستندسازان سینمای ایران بیست و چهارمین سالگرد تاسیس این انجمن را جشن گرفتند.

عصر روز شنبه ۱۳ آذرماه اعضای انجمن مستندسازان و برخی از چهره‌های سرشناس سینمای مستند و حوزه‌ی رسانه به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد تاسیس این انجمن گرد هم آمدند و در فضایی دوستانه درباره‌ی احوال انجمن مستندسازان و سینمای مستند گپ و گفت کردند.

در بخش کوتاهی از این گردهم‌آیی، که با حمایت خانه کار و دیدار کارمان و در این مجموعه‌ی فرهنگی با حضور بیش از ۵۰ چهره‌ی مطرح سینمای مستند ایران برگزار شد، میلاد خالقی‌منش، رئیس هیات‌مدیره‌ی انجمن مستندسازان ضمن اشاره‌ای به تاریخچه‌ی شکل‌گیری انجمن و قدردانی از موسسین و مسببین افتخارات و موفقیت‌های آن، به دلایل ماندگاری انجمن با همه‌ی مشکلات پس و پیش رو و چرایی دلبستگی اعضا به انجمنشان اشاره کرد.

او همچنین با اشاره به دلایل و تصمیم هیات‌مدیره برای تغییراتی در چشم‌انداز و اساسنامه‌ی انجمن مستندسازان، از پیش‌نویس اساسنامه‌ی جدید انجمن رونمایی کرد و ابراز امیدواری کرد که این اساسنامه در کنار سند چشم‌انداز جدید انجمن در مجمع عمومی مصوب شود.

در ادامه خالقی‌منش به برخی از مهمترین فعالیتهای هیات‌مدیره سیزدهم از جمله برگزاری جشنواره روایت‌های تصویری و خبر تداوم این پروژه در آینده اشاره کرد .

پس از آن با دعوت از برخی از بزرگان انجمن مستندسازان برای اهدای تقدیرنامه و بریدن کیک سالگرد تاسیس انجمن، از برخی از همراهان انجمن در طول سالهای گذشته از جمله اعضای کارگروه‌ها، خبرنگاران، مشاور حقوقی انجمن و مدیرعامل موسسه هاشور تقدیر شد.

در این دیدار که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید چهره‌های شاخص و پیشکسوت سینمای مستند همچون پیروز کلانتری، ابراهیم مختاری، رخشان بنی‌اعتماد، منوچهر مشیری، ابراهیم حقیقی، حمید احمدی لاری، ارد زند، مجتبا میرتهماسب،محسن عبدالوهاب، مهوش شیخ‌الاسلامی، ناهید رضایی، حسین طاهری‌دوست، محبوبه هنریان،فرزاد توحیدی،اسماعیل منصف، سعید رشتیان، ارسطو مداحی گیوی و برخی دیگر از مستندسازان و هنرمندان برجسته‌ی کشور حضور داشتند.

اعضای انجمن مستندسازان ۲۴سالگی انجمن را جشن گرفتند
  • فیلم بخش‌هایی از دورهمی مستندسازان

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *