اطلاعیه‌ی حق عضویت سال ۱۳۹۸

۱۳۹۸/۰۳/۲۹
اطلاعیه‌ی حق عضویت سال ۱۳۹۸
5 (100%) 2

اعضای محترم انجمن مستندسازان سینمای ایران

به اطلاع می رسانیم روند دریافت حق عضویت سالیانه که بر اساس مصوبه ی هیات مدیره ” ۱۷۰ هزار تومان ” تعیین شده است و صدور کارت عضویت انجمن مستندسازان سینمای ایران ، از امروز بیست و نهم خردادماه آغاز خواهد گردید.
به منظور تسهیل شرایط برای اعضای محترم، از این پس می توانید حق عضویت خود را به صورت اینترنتی و تنها با داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم، از طریق سایت انجمن مستندسازان به آدرس زیر پرداخت فرمایید.

لینک پرداخت حق عضویت سال ۱۳۹۸

تذکر ۱ : لطفا مشخصات خواسته شده در فرم پرداخت را به دقت وارد نمایید و رسید پرداخت را که به ایمیل شما ارسال خواهدشد، به منظور اطمینان بیشتر نزد خود محفوظ نگه دارید.

تذکر ۲ : بر اساس بند دوم ماده ۱۰ اساسنامه ی انجمن، در صورت عدم پرداخت حق عضویت تعیین شده در موعد مقرر، عضویت فرد به حالت معلق درآمده و در صورت عدم تصفیه ی بدهی مطابق بند دوم ماده ۱۱ اساسنامه پس از سه سال عضویت فرد ملغی خواهد شد .

تذکر ۳ : لازم به ذکر است با توجه به مصوبه ی هیات مدیره مبنی بر بخشیده شدن حق عضویت دو سال گذشته، اسفندماه ۱۳۹۷ اطلاعیه ی تعلیق عضویت به ۶۵ نفر از اعضای محترم که پیش از این دو سال به انجمن بدهی داشتند، ارسال گردید و برخی از این همکاران، بدهی خود را پرداخت کرده و رفع تعلیق شدند .
سایر همکاران عزیزی که این ایمیل های تعلیق را دریافت کرده اند، می توانند بدهی گذشته ی خود را به اضافه ی حق عضویت سال ۱۳۹۸ از طریق لینک زیر پرداخت نمایند تا عضویت آنها در انجمن مستندسازان به حالت عادی دربیاید و کما فی السابق امکان بهره مندی از تمامی حقوق عضویت را پیدا کنند .

لینک پرداخت بدهی

با سپاس
هیات مدیره‌ی انجمن مستنسازان سینمای ایران

اطلاعیه‌ی حق عضویت سال ۱۳۹۸
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *