اطلاعیه پایگاه اطلاعات دست‌اندرکاران سینمای مستند ایران

جمعه ۵ شهریور, ۱۴۰۰

 

ایجاد پایگاه اطلاعات دست‌اندرکاران سینمای مستند ایران

سایت انجمن مستندسازان قصد دارد مطابق چشم انداز جدید انجمن، به منظور «شبکه‌سازی وسیع با محوریت فیلم مستند» دسترسی علاقه‌مندان و فعالان این سینما را به کارنامه و راه‌های ارتباطی دست‌اندرکاران سینمای مستند تسهیل کند.

به همین خاطر برای اولین بار در سایت انجمن شرایطی مهیا شده تا دست‌اندرکاران رسته‌های مختلف سینمای مستند که حتی عضو انجمن مستندسازان هم نیستند‌، بتوانند رزومه و پرونده‌ی کاری خود را در این سایت منتشر کنند.

از این طریق با ایجاد یک پایگاه داده‌ی دسته‌بندی شده، فعالان و علاقمندان این سینما ‌می‌توانند بهتر و راحت‌تر با فهرستی از دست‌اندرکاران حرفه‌ای در هر رسته‌ای از سینمای مستند آشنا شده و با فرد موردنظر خود مرتبط شوند.

اگر شما جزو دست‌اندرکاران سینمای مستند هستید؛ اعم از تدوین‌گر، فیلم بردار، صدابردار، گوینده متن، محقق، نویسنده، آهنگساز، صداگذار، مدیر تولید، دستیار کارگردان،طراح پوستر، تهیه‌کننده و … می توانید با ثبت نام در سایت انجمن و طی مراحلی که در قسمت مربوط به ثبت نام عوامل سینمای مستند توضیح داده شده است؛ پرونده خود را در کنار دیگر هم‌کاران خود منتشر کرده و از این پس برای معرفی رزومه کاری خود از لینک آن استفاده کنید:

ثبت اطلاعات سینماگران مستند

اطلاعیه پایگاه اطلاعات دست‌اندرکاران سینمای مستند ایران
دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *